Vekommen til Iveco Odense

Iveco Odense markedsfører & sælger lette transportbiler, mellemtunge -og tunge lastbiler.

 

Kontakt os idag for et tilbud.

 

Mark Egede Olsen

Sælger (Varebiler)

Arne Granstrøm

Sælger (Lastbiler)

Driftschef

Lars Rasmussen
Tel: +45 23 21 33 71 
Lars.Rasmussen@iveco.com

DSM

Christian Nielsen
Tel: +45 60 40 34 23
christian.Nielsen@iveco.com

Værkfører

Jan Sørensen
Tel: +45 60 40 34 23
Jan.Soernsen@iveco.com

Brugtvognschef

Thomas Høeg
Tel: +45 23 21 33 50
Thomas.Hoeg@iveco.com

Hovednummer

Åbningstider: 09.00 – 18.00

Adresse

Åbningstider: 09.00 – 18.00

Værksted nødservice

VELKOMMEN TIL IVECO ODENSE

Iveco Odense markedsfører & sælger lette transportbiler, mellemtunge og tunge lastbiler.
Kontakt os idag for et godt tilbud.

Sælgerer

Mark Egede Olsen

Sælger (Varebiler)
Tel: 23 21 33 85
Mark.Olsen@iveco.com

Arne Granstrøm

Sælger (Lastbiler)
Tel: +45 23 21 33 48
Arne.Granstrom@iveco.com

Værksted/Kundemodtagelse

Christian Nielsen

DSM
Tel: +45 60 40 34 23
christian.Nielsen@iveco.com

Jan Sørensen

Værkfører
Tel: +45 60 40 34 21
Jan.Soernsen@iveco.com

Lars Rasmussen

Driftschef
Tel: +45 2
3 21 33 71
Lars.Rasmussen@iveco.com

Find os her

Hovednummer

Iveco Odense
Åbningstider: 09.00-18.00

Tel: +45 63 95 2000
IVECO-NORDIC@cnhind.com

Adresse 

Iveco Odense
Krumtappen 10

5260, Odense

Værksted Nødservice

Iveco Odense
Tel: +45 23 21 33 73

Nødservice: +45 23 21 33 73